Zajęcia wieczorne oraz w dni świąteczne dla zapracowanych przez SKYPE. 

Oferta skierowana jest do osób, które nie mają czasu na regularne spotkania o ustalonych godzinach. Realizowane są z użyciem kamery internetowej oraz mikrofonu studyjnego. Uczący się może również rejestrować prowadzone zajęcia, by korzystać z nich w ramach powtórek. Terminy zajęć mogą być ruchome, w zależności od dysponowania czasem przez Ucznia i nauczyciela. 

Cena za 60 min. zajęć negocjowana jest telefonicznie. Zależy m.in. od poziomu zaawansowania i oczekiwanej strategii Ucznia. Cena może być nawet 20% niższa od ceny zajęć stacjonarnych. 
Zajęcia ON-LINE przez SKYPE. Cena zajęć jest niższa od tzw. zajęć stacjonarnych. 
Przeznaczone dla osób pragnących uczyć się przez Internet bez stałego harmonogramu oraz z każdego miejsca w kraju.
Czy lekcje można nagrywać?

Oczywiście. Cyfrowa rejestracja zajęć pozwoli Państwu robić powtórki i sprawniej opanować wymowę. Materiał nie może być jednak nigdy i nigdzie publikowany ani też nikomu udostępniany. 
Ile kosztuje 60 min. zajęć?

Cena jednostki lekcyjnej uzależniona jest od rodzaju kursu/lekcji. Zajęcia konwersacyjne są 20% droższe od pozostałych. Ponadto, cena lekcji ON-LINE jest nawet o 20% niższa od ceny lekcji stacjonarnej. 
Czy nauczyciel jest wymagający?

Tak, jestem bardzo wymagającym nauczycielem. Mimo dużego poczucia humoru i dystansu do siebie, ludzi i świata, wymagam od moich Uczniów, by systematycznie odrabiali prace domowe i niestety "zakuwali" słownictwo. Sukcesywnie sprawdzam znajomść leksyki z ostatniej lekcji i "gnebię mówieniem". 

Jeśli jednak Uczeń życzy sobie podchodzić do zajęć bardziej "na luzie", staram się dostosować. 
Czy mam gwarancję, że nauczę się języka?

Nie. Odpowiadam: "nie", bowiem tak nakazuje mi "etos nauczyciela". Mogę jedynie powiedzieć, że jako nauczyciel dokładam wszelkich starań, by zbudować tzw. "wymagające partnerstwo" pomiędzy Uczniem a mną. Bez partnerstwa i wzajemnej odpowiedzialności oraz wzajemnego poszanowania sukces może nam przejść koło nosa. Z pewnością staram się wykrzesać z Ucznia, ile się da. Ja uczę i wymagam; Uczeń pracuje, a poza zajęciami robi to, co zostało mu zadane. 

I choć odpowiedziałem: "nie", uwierzcie Państwo, że to "nie" jest więcej warte niż propagandowo-reklamowe "tak". A jak to się przekłada na rzeczywisty sukces Ucznia i nauczyciela? A tak, że za moim "nie" najczęściej idą efekty, a za propagandowo-reklamowym "tak" - rozczarowanie. 
Kontakt 

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt pod numerem:
519 484 170

                                                       Można również wysłać mail z                                                        zapytaniem:senekapl@poczta.fm 
Czy mogę liczyć na zniżki?   

Tak. Mogą Państwo liczyć na niecodzienną zniżkę. Otóż każdy Uczeń dostanie aż de 25 % rabatu za lekcję, jeśli w trakcie mojego 3 minutowego ustnego testu ze słownictwa z ostatnich zajęć nie popełni żadnego błędu! To nie żart ani chwyt reklamowy. To doskonale motywująca metoda, która sprawdziła mi się wielokrotnie. 
Kreator stron www - szybka strona internetowa