Zapraszam wszystkich zainteresowanych na prywatne lekcje języka hiszpańskiego w domu Klienta na terenie Żor, Rybnika, Tychów, Pszczyny, Katowic oraz gmin ościennych. Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych indywidualnym przyswajaniem wiedzy w oparciu o autorskie materiały i podręczniki MIRSEN, jak również każdą dostępną na rynku pozycję dydaktyczną, według życzenia osoby uczącej się.

Cena za 60 min. zajęć negocjowana jest telefonicznie. Zależy m.in. od poziomu zaawansowania, oczekiwanej strategii Ucznia, dojazdu, itp. 

Wstępnie do wyboru mamy trzy metody prowadzenia lekcji. Patrz: menu po prawej. 
Zapraszam wszystkich zainteresowanych 
na prywatne lekcje języka hiszpańskiego 
w domu Klienta na terenie Żor, Rybnika, Tychów, Pszczyny, Katowic oraz gmin ościennych. 
Gdzie udzielam lekcji?

Żory, Rybnik, Pszczyna, Tychy, Katowice oraz gminy ościenne.
Ile kosztuje 60 min. zajęć?

Cena jednostki lekcyjnej uzależniona jest od rodzaju kursu/lekcji. Zajęcia konwersacyjne są 20% droższe od pozostałych. Nadto, na ostateczną cenę lekcji wpływa również miejsce zamieszkania Ucznia. 
Czy nauczyciel jest wymagający?

Tak, jestem bardzo wymagającym nauczycielem. Mimo dużego poczucia humoru i dystansu do siebie, ludzi i świata, wymagam od moich Uczniów, by systematycznie odrabiali prace domowe i niestety "zakuwali" słownictwo. Sukcesywnie sprawdzam znajomść leksyki z ostatniej lekcji i "gnebię mówieniem". 

Jeśli jednak Uczeń życzy sobie podchodzić do zajęć bardziej "na luzie", staram się dostosować. 
Czy mam gwarancję, że nauczę się języka?

Nie. Odpowiadam: "nie", bowiem tak nakazuje mi "etos nauczyciela". Mogę jedynie powiedzieć, że jako nauczyciel dokładam wszelkich starań, by zbudować tzw. "wymagające partnerstwo" pomiędzy Uczniem a mną. Bez partnerstwa i wzajemnej odpowiedzialności oraz wzajemnego poszanowania sukces może nam przejść koło nosa. Z pewnością staram się wykrzesać z Ucznia, ile się da. Ja uczę i wymagam; Uczeń pracuje, a poza zajęciami robi to, co zostało mu zadane. 

I choć odpowiedziałem: "nie", uwierzcie Państwo, że to "nie" jest więcej warte niż propagandowo-reklamowe "tak". A jak to się przekłada na rzeczywisty sukces Ucznia i nauczyciela? A tak, że za moim "nie" najczęściej idą efekty, a za propagandowo-reklamowym "tak" - rozczarowanie. 
Kontakt 

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt pod numerem:
519 484 170

                                                       Można również wysłać mail z                                                        zapytaniem:senekapl@poczta.fm 
Czy mogę liczyć na zniżki?   

Tak. Mogą Państwo liczyć na niecodzienną zniżkę. Otóż każdy Uczeń dostanie aż do25 % rabatu za lekcję, jeśli w trakcie mojego 3 minutowego ustnego testu ze słownictwa z ostatnich zajęć nie popełni żadnego błędu! To nie żart ani chwyt reklamowy. To doskonale motywująca metoda, która sprawdziła mi się wielokrotnie. 
Kreator stron www - szybka strona internetowa