Oferuję Państwu wszelkiego rodzaju tłumaczenia hiszpańsko-polskie oraz polsko-hiszpańskie w atrakcyjnej cenie i w stosunkowo szybkim terminie realizacji. Specjalizuję się między innymi w tłumaczeniach literackich, prasowych oraz specjalistycznych z zakresu medycyny. Bardzo chętnie podejmuję się przekładu stron internetowych, ścieżek lektorskich z plików audio, audiowizualnych oraz innych testów dla instytucji medialnych. Pośredniczę również nieodpłatnie w tłumaczeniach uwierzytelnionych. 

Proszę o zapytanie drogą telefoniczną lub bezpośrednie wysłanie tekstu do tłumaczenia na adres mailowy podany w zakładce KONTAKT. 

W dniu nadesłania tekstu odpowiem Państwu w ciągu kilku godzin, informując o możliwie najszybszym terminie realizacji zamówienia. 

Oszacuję również wstępną objętość tekstu przetłumaczonego i na tej podstawie obliczę zbliżoną do ostatecznej cenę za tłumaczenie. 

Szanowni Państwo, korzystanie z usług tłumacza bez pośrednictwa tzw. agencji tumaczeniowych, zagwarantuje Państwu cenę czasem nawet o 100% niższą. Warto nadmienić, że gdy korzystają Państwo z tzw. "agencji lub biur tłumaczeń", Państwa teksty za każdym razem wysyane są do pracujących na własną rękę tłumaczy, a usługa obarczona jest prowizją pośrednika oraz dłuższym terminem realizcji zlecenia. 

Tekst przetłumaczony wysyłam na adres e-mailowy lub pocztą tradycyjną w terminie, jaki ustaliliśmy. Klikając w poniższy baner, uzyskają Państwo informacj o cenach.
Cennik tłumaczeń pisemnych

Wszystkie podane niżej ceny są zwolnione z podatku VAT. Strona obliczeniowa, podobnie jak w przypadku KOREKTY, wynosi 1800 znaków ze spacjami (w agencjach tłumaczeniowych jest to zwykle 1500 znaków). Ceny są relatywnie szacunkowe. Mogę Państwu zaproponować niższą cenę, jeśli tekst do tłumaczenia będzie zawierał przynajmniej kilkanaście stron obliczeniowych.

Wszystkie poniższe ceny są cenami brutto!


Tłumaczenie zwykłe: hiszpański - polski:            30,00 zł   BRUTTO

Tłumaczenie zwykłe: polski - hiszpański:            32,00 zł   BRUTTO

Tłumaczenie expresowe: hiszpański - polski:     40,00 zł  BRUTTO

Tłumaczenie expresowe: polski - hiszpański:     42,00 zł  BRUTTO


Tłumaczenie expresowe jest wykonywane w ciągu 48 h!

Wszystkie tłumaczenia są starannie opracowane graficznie i nie wymagają dodatkowych korekt! 
Cennik tłumaczeń ustnych

Jedna godzina tłumaczenia:         100,00 zł   BRUTTO

Minimalna ilość zamówionych godzin tłumaczeniowych:     2h         


Każdorazowo należy doliczyć dojazd (czas + koszty paliwa). Liczę uczciwie i tanio!

Cena za dojazd za każdy 1 km drogi (jestem z Żor): 
1,00 zł   BRUTTO
Kontakt 

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt pod numerem:
519 484 170

                                                       Można również wysłać mail z                                                        zapytaniem:senekapl@poczta.fm 
Kreator stron www - szybka strona internetowa