Idea zajęć dla dorosłych jest moim nowatorskim pomysłem. Mowa o nauce hiszpańskiego w oparciu o książkę Dona Purificación, która obfituje w wyrazy niecenzuralne, "sprośne" teksty oraz ćwiczenia przeznaczone głównie dla tych
których znudziła starnadowa nauka w szkołach językowych. Słówka zawarte w podręczniku to oczywiście nie tylko "sprośne" leksemy, ale cała masa użytecznego słownictwa, a przede wszystkim słownictwa żywego wraz z całą gamą potocyzmów. 

Lekcje prowadzone są na wesoło. Każdy, kto ma do siebie i świata duży dystans, z pewnością odnajdzie się na takich zajęciach.

Mowa głównie o poziomach A1 i A2. 
Co oferują zajęcia?

  darmowe materiały do nauki 
  darmową książkę mojego autorstwa
  darmowy e−book mojego autorstwa
  darmową płytę DVD do książki

  przerabianie podręczników w formacie PDF tylko dla dorosłych
  nauka słownictwa w działach tematycznych
  3 minutowe testy ze słownictwa na początku każdych zajęć
  naukę gramatyki (mini wykłady)
  ćwiczenia gramatyczne (głównie jako zadania domowe)
  słuchanie MP3 i/lub CD na lekcji
  konwersacje z nauczycielem
  korzystanie z opracowanej przeze mnie
     METODY ODWROTNEJ PIRAMIDY 
Dla kogo ta metoda?

Dla ludzi o szerokich horyzontach myślowych i dużym dystansie do wszystkiego. Głównie dla osób pełnoletnich. Przede wszystkim dla rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego. 
Czy mam gwarancję, że nauczę się języka?

Nie. Odpowiadam: "nie", bowiem tak nakazuje mi "etos nauczyciela". Mogę jedynie powiedzieć, że jako nauczyciel dokładam wszelkich starań, by zbudować tzw. "wymagające partnerstwo" pomiędzy Uczniem a mną. Bez partnerstwa i wzajemnej odpowiedzialności oraz wzajemnego poszanowania sukces może nam przejść koło nosa. Z pewnością staram się wykrzesać z Ucznia, ile się da. Ja uczę i wymagam; Uczeń pracuje, a poza zajęciami robi to, co zostało mu zadane. 

I choć odpowiedziałem: "nie", uwierzcie Państwo, że to "nie" jest więcej warte niż propagandowo-reklamowe "tak". A jak to się przekłada na rzeczywisty sukces Ucznia i nauczyciela? A tak, że za moim "nie" najczęściej idą efekty, a za propagandowo-reklamowym "tak" - rozczarowanie. 
Kontakt 

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt pod numerem:
519 484 170

                                                       Można również wysłać mail z                                                        zapytaniem:senekapl@poczta.fm 
Czy mogę liczyć na zniżki?   

Tak. Mogą Państwo liczyć na niecodzienną zniżkę. Otóż każdy Uczeń dostanie aż do 25 % rabatu za lekcję, jeśli w trakcie mojego 3 minutowego ustnego testu ze słownictwa z ostatnich zajęć nie popełni żadnego błędu! To nie żart ani chwyt reklamowy. To doskonale motywująca metoda, która sprawdziła mi się wielokrotnie. 
Kreator stron www - szybka strona internetowa