Zajęcia klasyczne to usystematyzowana nauka języka w oparciu o czytanki, ćwiczenia do nich, mini wyładnię gramatyczną, ćwiczenia gramatyczne, słuchanie tekstów w formie MP3, interakcję językową nauczyciela z Uczniem (konwersacje) oraz z wykorzystaniem tzw. METODY ODWROTNEJ PIRAMIDY. 

Lekcje klasyczne to nie żadne wynalzki (uczymy metodą komunikacyjną", itp.), lecz stara dobra szkoła unowocześniona dzięki urozmaiceniom, konwersacjom oraz METODZIE ODWROTNEJ PIRAMIDY, stosowanej głównie dla poziomu A1. 

Zajęcia klasyczne są dla ludzi, którzy poważnie myślą o nauczeniu się języka. 
Co oferują zajęcia?

  darmowe materiały do nauki 
  darmową książkę mojego autorstwa
  darmowy e−book mojego autorstwa
  darmową płytę DVD do książki

  przerabianie podręcznika wiodącego
  nauka słownictwa w działach tematycznych (inny podręcznik)
  3 minutowe testy ze słownictwa na początku każdych zajęć
  naukę gramatyki (mini wykłady)
  ćwiczenia gramatyczne (głównie jako zadania domowe)
  słuchanie MP3 i/lub CD na lekcji
  konwersacje z nauczycielem
  korzystanie z opracowanej przeze mnie
     METODY ODWROTNEJ PIRAMIDY 
Dla kogo lekcje klasyczne?

Dla wszystkich. Dla uczniów, studentów, osób starszych. Przede wszystkim dla tych, co dopiero zaczynają lub nie przekroczyli jeszcze poziomu B1.
Czy mam gwarancję, że nauczę się języka?

Nie. Odpowiadam: "nie", bowiem tak nakazuje mi "etos nauczyciela". Mogę jedynie powiedzieć, że jako nauczyciel dokładam wszelkich starań, by zbudować tzw. "wymagające partnerstwo" pomiędzy Uczniem a mną. Bez partnerstwa i wzajemnej odpowiedzialności oraz wzajemnego poszanowania sukces może nam przejść koło nosa. Z pewnością staram się wykrzesać z Ucznia, ile się da. Ja uczę i wymagam; Uczeń pracuje, a poza zajęciami robi to, co zostało mu zadane. 

I choć odpowiedziałem: "nie", uwierzcie Państwo, że to "nie" jest więcej warte niż propagandowo-reklamowe "tak". A jak to się przekłada na rzeczywisty sukces Ucznia i nauczyciela? A tak, że za moim "nie" najczęściej idą efekty, a za propagandowo-reklamowym "tak" - rozczarowanie. 
Kontakt 

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt pod numerem:
519 484 170

                                                       Można również wysłać mail z                                                        zapytaniem:senekapl@poczta.fm 
Czy mogę liczyć na zniżki?   

Tak. Mogą Państwo liczyć na niecodzienną zniżkę. Otóż każdy Uczeń dostanie aż do 25 % rabatu za lekcję, jeśli w trakcie mojego 3 minutowego ustnego testu ze słownictwa z ostatnich zajęć nie popełni żadnego błędu! To nie żart ani chwyt reklamowy. To doskonale motywująca metoda, która sprawdziła mi się wielokrotnie. 
Kreator stron www - szybka strona internetowa