Zajęcia konwersacyjne rozpoczynają się od poziomu B1 (minimum). Jeśli ktoś chciałby mnie przekonać, że na konwersacje z języka hiszpańskiego można chodzić od poziomu A1, to znaczy, że ten ktoś pragnie oskubać mnie z pieniędzy.

Lekcje konwersacyjne są w całości prowadzone po hiszpańsku. Materiałem wyjściowym do rozmów są teksty i zawarte w nich słownictwo. 

Cena za 60 min. indywidualnych zajęć jest wyższa o 20% od pozostałych zajęć, a przy okazji niższa niż u tzw. nativespeakerów, którzy pradoksalnie nie są ani filologami, ani nie mają pojęcia o języku od kuchni, ani nie mają przygotowania metodycznego. Czas, by Polacy w końcu zrozumieli, że wśród wykształconych polskich filologów języka obcego są i tacy, co nie tylko mają akcent tzw. nativów, ale mówią piękniej, poprawniej i ogólnie lepiej niż tzw. "nativos". 
Co oferują zajęcia?

  zajęcia w całości po hiszpańsku

  przerabianie podręcznika POR QUE NO
  nauka rozbudowanego słownictwa w działach tematycznych
  5 minutowe ustne testy leksykalne na początku każdych zajęć

  rozumienie ze słuchu: słuchanie MP3 i/lub CD na lekcji
  konwersacje z nauczycielem
  korzystanie z opracowanej przeze mnie
     METODY ODWROTNEJ PIRAMIDY 

  darmowe materiały do nauki
  darmową książkę mojego autorstwa
  darmowy e−book mojego autorstwa
  darmową płytę DVD do książki
Dla kogo lekcje konwersacyjne?

Dla wszystkich. Dla uczniów, studentów, osób starszych. Przede wszystkim dla tych, co są już przynajmniej na poziomie B1. 
Czy mogę wyeliminować gramatykę?

Do pewnego stopnia. Hiszpański jednak to nie to samo co angielski. Trochę tej gramatyki trzeba zrobić. 
Czy mam gwarancję, że nauczę się języka?

Nie. Odpowiadam: "nie", bowiem tak nakazuje mi "etos nauczyciela". Mogę jedynie powiedzieć, że jako nauczyciel dokładam wszelkich starań, by zbudować tzw. "wymagające partnerstwo" pomiędzy Uczniem a mną. Bez partnerstwa i wzajemnej odpowiedzialności oraz wzajemnego poszanowania sukces może nam przejść koło nosa. Z pewnością staram się wykrzesać z Ucznia, ile się da. Ja uczę i wymagam; Uczeń pracuje, a poza zajęciami robi to, co zostało mu zadane. 

I choć odpowiedziałem: "nie", uwierzcie Państwo, że to "nie" jest więcej warte niż propagandowo-reklamowe "tak". A jak to się przekłada na rzeczywisty sukces Ucznia i nauczyciela? A tak, że za moim "nie" najczęściej idą efekty, a za propagandowo-reklamowym "tak" - rozczarowanie. 
Kontakt 

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt pod numerem:
519 484 170

                                                       Można również wysłać mail z                                                        zapytaniem:senekapl@poczta.fm 
Czy mogę liczyć na zniżki?   

Tak. Mogą Państwo liczyć na niecodzienną zniżkę. Otóż każdy Uczeń dostanie aż do 25 % rabatu za lekcję, jeśli w trakcie mojego 3 minutowego ustnego testu ze słownictwa z ostatnich zajęć nie popełni żadnego błędu! To nie żart ani chwyt reklamowy. To doskonale motywująca metoda, która sprawdziła mi się wielokrotnie. 
Kreator stron www - szybka strona internetowa